Merhaba 2020 - HELLO 2020

merhaba ben bu sitenin sahibiyim. 2020 yılının insanlığa insanlara bütün herkeze nasıl bir hayat yaşattığını tüm dünya gördü ve yaşadı. sizce bir insalara bir ders oldumu bir düşünmek lazım. neden çıktı virüs insanlık mı çıkardı yoksa allahın insanları bir sınava mı tabi tuttu  bunları acaba  hiç düşünen oldumu. şuana kadar dünyada 90 milyon hasta sayısı.50 milyon hasta iyileşti ve  2 milyon insan da öldü. 

bu şuana kadar dünyadaki 3 en büyük hastalık bundan önce büyük hastalıklar ortaya çıktı. ispanyol gribi, domuz gribi ve birden fazla bunlar dünyayı kasıp kavuran hastalıklar. Bu virüs şuanda dünyada yaşayan tüm insanlığa ders olmalı birşeylerden çünkü ders çıkartmak gerekiyor bir şeyi yaşamadan ne olduğunu tabiki anlamayız ama bunu yaşamak çok kötü ve ders almak gerekiyor. 2019'un kasım aylarında çin'in wuhan kentinde çıkan bu hastalıkdan sonra şehirdeki 6 milyon insan tatile çıkartılmış bu sizde biraz garip değil mi hastalık çıktıktan sonra 6 milyon insan tatile çıkartılmış ve yavaş yavaş dünyanın her yanına da gitmiş ve yayılmış. garip ve düşündürücü birşey neden böyle yapılmış virüs çıkmış insanları tatile göndermişler ve tüm dünyaya yayılmaya başladı iran, türkiye, amerika, brezilya ve diğer ükleler. 

şuanda da tüm dünyayı kasıp kavuruyor hastalık. Ve hastalık çıktıntan sonra da kuluçka süresi herşey bir anda söyleniyor. bu bir anda söyleniyorsa bunu o zaman insan oğlundan başka yapmamıştır. Bu hastalığın çıkartılmasının tek nedeni de dünyadaki insan nufusunun sayıları etki etmektir. başka bşirşey akla gelmıyor bu şekilde de dünya nufusunun 7 milyar olduğu düşünülürse insanlığın nüfusunun azaltmaktan ve çıkartılan ilaçtan kar etmek satmaktan da başka birşey değil. 

ve bunu ortaya çıkartmak isteyen bazı doktorlar ve araştırmacılar tek tek öldürüldü. haberlerde her taraftada haberleri verildi. birincisi çinin wuhan kentinde bir araştırmacı doktor virüsün çıkış yerini buldu ve sonra öldürüldü. ikincisi ise amerikada bir doktor virüsün ilacını ortaya çıkarmış ve sonra evinde ölü olarak bulunmuş.yani arkadaşlar size tam olarak diyeceğim şu dünyada bazı güçlerin insanlığın hayatlarıyla göstere göstere oynuyolar.


Teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum...

İNGİLİZCE

hello I am the owner of this site. The whole world has seen and lived what kind of a life the year 2020 gave to humanity, people to all. You have to think that I am a lesson for people. Why did the virus come out, did humanity take it out, or did God put people to a test? So far, 90 million patients in the world, 50 million patients have recovered and 2 million people have died.

 This is so far the 3 biggest diseases in the world. Before this, major diseases occurred. Spanish flu, swine flu and more than one of these diseases that swept the world. This virus should be a lesson to all humanity living in the world right now, because we need to learn from something, of course, we do not understand what it is without experiencing something, but living this is very bad and it is necessary to learn. After this disease that occurred in Wuhan, China in November 2019, 6 million people in the city were taken on holiday.

Isn't it strange for you, 6 million people were on vacation after the disease got out and gradually went all over the world and spread. Why would they send something strange and provoking people to break out and that made the virus began to spread around the world iran, turkey, america, brazil and other UKL Show. Currently, the disease is wreaking havoc on the whole world. And after outbreak, the incubation period is all said at once.

 If this is said at once, then man did not do it other than his son. The only reason for the removal of this disease is to affect the numbers of the human population in the world. In this way, nothing else comes to mind. Considering that the population of the world is 7 billion, it is nothing more than reducing the population of humanity and making a profit from the medicines and selling. and some doctors and researchers who wanted to reveal this were killed one by one. news was given on all sides in the news. 

First, a research doctor found the origin of the virus in Wuhan, China, and then he was killed. The second one is that a doctor in America discovered the drug of the virus and then he was found dead in his home. So friends, I will tell you exactly, in this world, some forces play with the lives of humanity.

Thank you I am waiting for your comments ...


Yorum Gönderme

0 Yorumlar