Driver Toolkit 8.5 Free Lisans Key 1 YiL Hediye 2019

Driver Toolkit 8.5 Ucretsiz 1 YiL Kullanım Hediye,Esantiyon,Promosyon


Driver Toolkit 8.5

Driver Toolkit 8.5 gerçekten güzel kullanışlı ve gayet hızlı bir sürücü güncelleme programıdır.Driver Booster a oranla daha fazla driveri bulur ve günceller.Özellikle ekran kartı ,anakart gibi önemli ve büyük boyutlu driverleri bulup güncellemesi bilgisayar açısından çok iyidir.

Tek bir tıklama ile bilgisayarınızı tarar ve eksik driverleri bildirir.Daha önce başka driver programları kullandıysanız zaten farkı hemen anlayacaksınız.İndirme hızı gayet iyidir.
Driver Toolkit 8.5 web cam ,telefon , grafik ,usb aygıtları , video , yazıcı ve tarayıcı ,ağ ve kablosuz sürücüleri ,fare ve klavye , bloototh , ses sürücüleri , anakart , ses kartı ve daha birçok sürücüyü hızlı ve güvenli bir şekilde indirip bilgisayarınıza kurar.

Driver Toolkit 8.5 Program Özellikleri

  Driver Düzeltme - Hatalı çalışan ve ya çalışmayan donanım aygıtlarınızı bulur ve otomatik olarak düzeltir.PC performansını arttırmaya yardımcı olur.
➯  Hızlı ve Doğru arama - 8.000.000 dan fazla sürücü varlığı ile aramalarınızı hızlı ve güvenli yapmanızı sağlar.
➯  Basit Kullanım - Kolay kullanım arayüzü ile tek tıklama ile driverleri tarar ve günceller.
➯  Güvenlidir - Bütün sürücüler resmi kaynaklar elde edilmektedir.Ayrıca güncelleme anında herhangi bir sorun çıktığında eski sürücüyü yeniden yükleyerek sorunsuz olarak çalışır.Driver Toolkit 8.5


E-mail : emir.candan@hotmail.com --//-- Lisans : FSULWH5HYA5HU6HG

Yorum Gönderme

0 Yorumlar